Lielais viesu nams

Lielais viesu nams ir lieliski piemērots lielām draugu vai ģimeņu kompānijām.

Viesu namā ir pietiekami daudz vietas, lai uzrīkotu kādu lielāku pasākumu. Kā arī izmitinātu daudzos viesus pēc aktīvi pavadītas dienas, izbaudot viesu namā vai apkārtnē pieejamās aktivitātes.

Lielajā viesu namā ir pieejamas 20 guļvietas, 2 vannas istabas, pilnībā aprīkota virtuve.

Ietilpība: 15 - 20

Cena par diennakti: no 150 €

Mēs piedāvājam

Svaiga un tīra gultas veļa

Tīri dvieļi

Pieeja dārzam
(sezonas dārzeņi)

2 WC

Aprīkota virtuve

Kāpēc Censoņi?

Draudzīga vieta ģimenēm ar bērniem

Viesu nams “Censoņi” ir lieliski piemērots ģimenēm ar bērniem. Īpašums ir plašs, piepildīts ar dzīvo dabu un dažādiem dzīvniekiem.

Teritorija ir iekārtota bērniem draudzīga. Ir pieejamas šūpoles, bērnu slīdkalniņi un batuti. Ja ir vēlēšanās, viesu nama saimnieks pastāstīs bērniem un vecākiem par katru sētā mītošo dzīvnieku, parādīs, kā braukt ar traktoru.

Lieliska vieta nozīmīgu pasākumu atzīmēšanai

Neatkarīgi no pasākuma veida vai lieluma, viesu namā “Censoņi” ir atrodams viss nepieciešamais. Šeit ir vieta gan mierīgas atpūtas cienītājiem, gan arī aktīvas atpūtas piekritējiem.

Taču, ja ir īpašas vēlmes, arī tās ir iespējams piepildīt. Pēc iepriekšēja pieprasījuma sagādāsim pilnu servisu. Sākot no ēdināšanas, līdz pat piepūšamām atrakcijām, klauniem, muzikantiem, pat salūta. Atradīsim īsto veidu, kā Jūsu pasākumu padarīt neaizmirstamu.

Dabīga, tīra lauku vide

Viesu namā “Censoņi” iespējams izbaudīt dabisku, tīru lauku vidi. Sētā pie mājas mīt dzīvā radība – vistas, zosis, kazas, zaķi. Katru no dzīvniekiem iespējams apskatīt, pabarot, paņemt rokās.

Siltumnīcā un vagās atradīsiet tepat audzētus lokus, redīsus, tomātus, gurķus un daudz kā cita. Jebko no izaudzētā droši varat izmantot maltīšu pagatavošanai.

Atsauksmes

Naktsmītnes bija tīras un ērtas. Saimnieks ir atvērts un palīdz ar visu, kas nepieciešams.

Mārtiņš

Skaista vieta, laipns īpašnieks. Bērniem patika. Tika piedāvāta iespēja pašiem pagatavot salātus un zupas no dārzā esošajiem dārzeņiem.

Alīna

Lieliska vieta atpūtai ar ģimeni. Sakopta vieta, viss tīrs un svaigs. Prieks par šādām atpūtas vietām.

Artūrs